Rozvozová místa

 

Rozvoz chladícím vozem po Světlé nad Sázavou a okolí

 

předem objednané zboží, do 9 hodin  dopoledne  předešlého dne

na telefonním čísle +420 733 141 597 či objednavky@dobryprodukt.cz

Dobry-produkt-rozvoz

PONDĚLÍ

13:55   Kunemil_na návsi

14:05   Bačkov_ na návsi

15:00   Frýdnava_před č.p. 4_nad kapličkou

15:10   Rybníček_na návsi

15:10   Kámen_před OÚ

15:25   Skuhrov_ u zastávka BUS v obci

15:45   Olešná_u zastávky BUS v obci

16:05   Horní Krupá_před hasičskou zbrojnicí

16:30   Dolní Krupá_před kostelem

16:50   Knyk_u kapličky

17:15   Rožňak_křižovatka u hlavní silnice

17:40   Radostín_u kapličky

17:50   Chlum_střed obce

18:10   Lučice u domu č. p.120

18:20   Lučice_dolní zastávka BUS

18:30   Lučice_u hřbitova

18:50  Tis_ zastávka BUS v obci

19:00  Kněž_zastávka BUS

19:10   Zboží_ u č.p. 29_u zastávky BUS

 

ÚTERÝ

trasa I                                                                    

11:00   Veselý Žďár_BUS zastávka na návsi 

12:00  Perknov_na návsi změna času od 18.9.2018/včetně/

12:15  Perknov_zastávka MHD sídliště

13:40   Horní Papšíkov_ BUS zastávka na návsi

13:50   Poděbaby_u transformátoru

14:10   Klanečná_ na návsi 

14:30   Hurtova Lhota_u prodejny

14:40   Březinka_BUS zastávka

14:50  Krásná Hora_před OÚ

 

11:50   VAK Havl. Brod

12:50   OSSZ Havl.Brod

13:15   Lékárna Havl.Brod

 

STŘEDA

trasa I

11:00   BroumovaLhota_u hospody

11:10    Vilémovec_zastávka BUS

11:20   Lipnice_u čerpací stanice

11:30   Svitálka_zastávka BUS

11:45   Mozolov_na návsi (u rybníka)

12:00   Babice_před hospodou

12:15   Okrouhlice_před OÚ

12:40    Olešnice _u kapličky

12:55   Pohleď_u hospody

 

trasa II/

16:10  Sázavka_u prodejny

16:50   Horní Dlužiny

16:55   Dolní Dlužiny

17:10   Druhanov_před OÚ

17:40   Nová Ves u Světlé n/S._u hospody 

18:20   Závidkovice_u zastávky BUS

18:40   Radostovice

18:45   Dolní Město_ na návsi

18:55   Dolní Město_zastávka BUS Na Čechách

19:15   Lipnička_u hospody

19:20   Světlá n/S._Malostranská/Haškova

19:40   Malčín_č.p.14, u hospody

20:00   Janovec_u zastávky BUS

20:10   Lučice_před OÚ

 

ČTVRTEK

16:00 Kynice

16:15   Vlkanov_na návsi

16:20   Ovesná Lhota_váha u vrátnice

16:25   Nový Dvůr

16:30 Horní Dlužiny_náves

16:33   Druhanov

16:35   Dolní Bohušice

16:40   Horní Bohušice

16:45   Horní Bohušice_na návsi

17:00   Josefodol_parkoviště bytového domu u koupaliště

17:15   Služátky č.p.36

17:30   Příseka_u obchodu

17:50   Světlá n/S._ul. Nádražní_parkoviště u Sokolovny

18:15   Světlá n/S._ul. Zahrádecká_u Barumky

18:30   Světlá n/S._křižovatka ul. Panuškova a F.A. Jelínka

18:45   Světlá n/S._křižovatka ul. U Stromečku a Zahrádecká

19:00   Světlá n/S._ul. Na Bradle_u obchodu Coop

19:20   Světlá n/S._ul. Lánecká_u obchodu Samka

19:35   Světlá n/S._ul. Na Rozkoši_parkoviště u věznice 

19:45   Světlá n/S._křižovatka ul. V Polích a směr k Horní Březince

20:00   Světlá n/S._Dolní Březinka

20:20   Světlá n/S._ul. Sázavská_zastávka BUS u prodejny Samka

20:30   Světlá n/S._Na Sídlišti