Smetanový zákys s černým rybízem 500ml

 

…honem všichni do pozoru,

                            zákys s černým rybízem na obzoru od 7.října 2016…jako vzpomínka na letošní krásné léto…

…tuto podzimní novinku nabízíme pouze našim zákazníkům u našich chladících vozů při rozvážkách. Tuto variaci nelze objednat, lze zakoupit jenom u řidiče. Zákysy s černým rybízem jsou nachystané jenom pro Vás. Tak neváhejte a přijďte ochutnat. V nabídce do vyprodání zásob:)

 

 

 

Zákys je oblíbený nápoj už z dob našich babiček a dědečků. Je přirozeným zdrojem vápníku a dalších tělu prospěšných živin, je lehko stravitelný a zároveň výživný. Pití zákysů přispívá k fyzické regeneraci, má vliv na stav pleti, pomáhá zlepšit náladu a dodat potřebnou energii. Základ našeho smetanového zákysu tvoří probiotická kultura, která pozitivně působí na střevní mikroflóru a zvyšuje obranyschopnost organismu. Pravidelné pití zakysaných mléčných výrobků zlepšuje stav střevní sliznice a celkově upravuje trávení.

 

Pořádný doušek zákysu byste si měli denně dopřát také po užívání antibiotik, pomůže vám  přirozenou cestou obnovit narušenou střevní mikroflóru. Postaví vás na nohy také při dietě i po ní. Každá redukční dieta je totiž pro organismus nápor (čím rychlejší redukce, tím hůř). Probiotika ve formě zákysů by proto měla být součástí každé redukční diety. Stačí několik loků lahodného nápoje denně a hned vám bude lépe. Na těle i na duši ♥

 

Složení:

Tekuté plnotučné selské mléko nestandardizované, ovocný podíl 15,4 % (cukr, černorybízová dřeň 4%, koncentrát z černého rybízu 0,6 %, glukózo-fruktózový sirup, zahušťovadla: karubin, guma tara, regulátory kyselosti: citronany sodné, aroma), mléčné kultury.

 

 

Průměrné výživové údaje na 100 g:

Energie 329 KJ/ 79 kcal,

Tuky 3,7 g z toho nasycené mastné kyseliny 2,6 g,

Sacharidy 8 g z toho 7,9 g cukry,

Bílkoviny 3,3 g,

Sůl 0,1 g.

Obsah tuku nejméně 3,5 %

 

rybíz

 

Smetanový zákys z černého rybízu 500ml/sklo s víčkem 10,- záloha/

Označeno v Zákysy