Ochucená syrovátka 500ml_variace banán, jahoda


Banánová a jahodová ochucená syrovátka je naším dalším produktem, který bychom Vám rádi nabídli, abyste ochutnali a že jsou vynikající!

 

Syrovátka obsahuje vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B9, B12, H, C a E. Z minerálních látek to jsou hlavně hořčík, fosfor, vápník, draslík, sodík a zinek. Dále obsahuje bílkoviny a také laktózu.

 

Syrovátka je žlutozelená tekutina, která zbude po sražení mléka. Syrovátka je vlastně mléčné sérum, které se získává po odstranění kaseinu z mléka. V praxi to vypadá asi tak, že se mléko úmyslně srazí a vznikne tuhá část kasein, což je v podstatě tvaroh, a tekutá část, které se občas říká mléčné sérum, což je syrovátka.

 

 

Sušená syrovátka vzniká jako vedlejší produkt při výrobě sýrů nebo tvarohu.

 

Syrovátka lidskému tělu prospívá nejen vnitřně, ale i vnějším použitím. Při vnitřním užití pomáhá odvádět toxické látky z organismu, podporuje činnost ledvin, upravuje metabolizmus, zlepšuje látkovou výměnu a účinně napomáhá snižování cholesterolu. Zabraňuje zánětům žaludku a střev, dodává tělu důležité minerály, proto by na ni neměli zapomínat zejména sportovci. Je nízkokalorickým nápojem i potravinou, vhodná při snižování nadváhy a velmi vhodná pro těhotné ženy, jelikož nesnižuje hladinu vápníku a odvodňuje.

 

Ochucená syrovátka 500ml /sklo s víčkem 10,- záloha/

 

3

 

IMG_1378

 

Označeno v Sortiment, Syrovátka